Fotel Obrotowy Mark Adler Junior 5.0 Grey

499,00

Opis

CECHY SZCZEGÓLNE

 • Nowoczesne krzesło obrotowe dla dzieci
 • Obrót 360 stopni
 • Ergonomiczne, profilowane oparcie
 • Regulowana wysokość umożliwia dopasowanie krzesła do wzrostu dziecka
 • Podnóżek z regulacją wysokości
 • Kółka grawitacyjne
 • Miękkie podłokietniki z regulacją
 • Siedzisko z odpornej na odkształcenia pianki
 • Regulowana głębokość siedziska
 • Pokrowiec, który można łatwo ściągnąć i wyprać
 • Polecany dla dzieci o wzroście od 80 do 170 cm
 • Krzesło spełnia normę EN 17191:2021

ERGONOMICZNY FOTEL OBROTOWY DLA DZIECI
ZDEJMOWANY POKROWIEC

 • Zapewnij swojemu dziecku wygodę podczas nauki, czytania książek lub wielu godzin radosnej zabawy. Junior 5.0 to ergonomiczny fotel zaprojektowany z myślą o zdrowej postawie podczas siedzenia przy biurku.
 • Profilowane oparcie wspiera kluczowe odcinki kręgosłupa i ułatwia przyjęcie oraz utrzymanie poprawnej pozycji siedzącej.
 • Design fotela jest dostosowany do potrzeb rosnącego dziecka. Dzięki regulacji wysokości krzesła, podłokietników i podnóżka, krzesło obrotowe  różowe dopasować można do różnego wzrostu.
 • Junior 5.0 jest łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki zdejmowanemu pokrowcowi, który nadaje się do prania.

KÓŁKA GRAWITACYJNE

Junior 5.0 wyposażony jest w kółka z systemem grawitacyjnym, które blokują się, podczas gdy dziecko siedzi na fotelu. Blokada zapobiega niekontrolowanemu przemieszczeniu się krzesła podczas nauki przy biurku, co zapewnia bezpieczeństwo i ułatwia najmłodszym koncentrację.

REGULACJA WYSOKOŚCI

Fotel dopasowany do wzrostu dziecka

Wysokość fotela można regulować w zakresie 12 cm, dzięki czemu krzesło z łatwością dopasujesz do wzrostu dziecka. Junior 5.0 polecany jest dla użytkowników o wzroście od 80 do 170 cm.

SIEDZISKO ODPORNE NA ODKSZTAŁCENIA

Siedzisko wykonane w technologii molded foam jest odporne na odkształcenia i zachowuje swój kształt nawet po długim użytkowaniu. Zimna pianka zmniejsza obciążenie kręgosłupa i niweluje napięcie mięśni, dzięki czemu stanowi doskonałą powierzchnie do siedzenia.

REGULOWANA GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA

Dzięki możliwości regulacji oparcia w przód i w tył głębokość siedziska dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb.

REGULOWANE PODŁOKIETNIKI

 • Podłokietniki podpierają przedramiona, zapobiegają wiszącym łokciom i nadmiernemu napięciu barków. Miękka powierzchnia zapewnia komfort podczas siedzenia.
 • Możliwość regulacji w zakresie góra – dół oraz poziomo pozwala na dopasowanie podłokietników do wzrostu dziecka, a także wsunięcie krzesła pod blat biurka.

WYGODNY PODNÓŻEK Z REGULACJĄ

Podnóżek ułatwia przyjęcie ergonomicznej pozycji podczas siedzenia i zapobiega męczeniu się nóg. Regulacja góra – dół umożliwia dopasowanie krzesła obrotowego do wzrostu, gwarantując dziecku stabilne podparcie.

SPECYFIKACJA

 • Producent: Mark Adler
 • Model: Junior 5.0 Grey
 • Regulowane podłokietniki: tak
 • Regulowana głębokość siedziska: tak
 • Regulowana wysokość: tak
 • Regulowany podnóżek: tak
 • Krzesło spełnia normę EN 17191:2021 dotyczącą bezpieczeństwa siedzisk przeznaczonych dla dzieci. W niniejszym dokumencie określono wymagania bezpieczeństwa i metody badań dla siedzisk przeznaczonych dla dzieci, które samodzielnie potrafią chodzić i siedzieć.

Zapewnienie dziecku komfortowych warunków do nauki i zabawy w domowym zaciszu jest kluczowe dla każdego rodzica. Krzesło dziecięce obrotowe Junior 5.0 to idealne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i nowoczesny design, spełniając oczekiwania zarówno dzieci jak i ich opiekunów.

Krzesła dziecięce obrotowe Huzaro Junior 5.0 – komfort i ergonomia na pierwszym miejscu

Fotel dziecięcy obrotowy Junior 5.0 został stworzony z myślą o potrzebach młodszych użytkowników, którzy spędzają wiele godzin przy biurku, zarówno ucząc się, jak i bawiąc. Ergonomiczne, profilowane oparcie fotela wspiera kluczowe odcinki kręgosłupa, co jest niezmiernie ważne w zapobieganiu wadom postawy oraz problemom z kręgosłupem. Oparcie to, w połączeniu z regulowaną wysokością siedziska oraz głębokością siedziska, pozwala na dostosowanie fotela do indywidualnych potrzeb rosnącego dziecka. Nie bez znaczenia są również regulowane podłokietniki, dzięki którym barki dziecka odpoczywają, a ono samo się uczy przyjmowania odpowiedniej pozycji podczas pracy przy biurku.

Adaptacja do wzrostu i preferencji użytkownika – krzesła obrotowe marki Huzaro dla dzieci

Dzięki zastosowaniu mechanizmów umożliwiających regulację wysokości oraz głębokości siedziska, krzesło biurowe obrotowe dla dzieci Junior 5.0 może „rosnąć” wraz z dzieckiem. To znacząco wydłuża okres, w którym może być on używany, co czyni go wyjątkowo ekonomicznym wyborem. Regulacja wysokości podnóżka oraz podłokietników zapewnia dodatkowy komfort i dostosowanie do potrzeb użytkownika w różnym wieku.

Bezpieczeństwo i stabilność – odpowiednie fotele obrotowe do pokoju dziecka

Kółka grawitacyjne, które blokują się, kiedy dziecko siedzi na fotelu, to jedna z kluczowych funkcji bezpieczeństwa w modelu Junior 5.0. Zapobiegają one niekontrolowanemu przesuwaniu się fotela, co jest szczególnie ważne podczas intensywnej nauki czy zabawy. Stabilna konstrukcja fotela gwarantuje, że młody użytkownik może się bezpiecznie poruszać, bez ryzyka nieoczekiwanego przewrócenia się.

Łatwość w utrzymaniu czystości – krzesła biurowe, które mają sens w dziecięcym pokoju

Zdejmowany pokrowiec fotela to znakomita cecha dla rodziców, którzy cenią sobie łatwość w utrzymaniu czystości. Możliwość prania pokrowca w pralce ułatwia zachowanie fotela w nienagannej czystości, co jest szczególnie ważne w pokoju dziecięcym.

Krzesło obrotowe, które musi znaleźć się w każdym dziecięcym pokoju

Fotel Junior 5.0 jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie go do każdego dziecięcego pokoju, zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Nowoczesny design i estetyczne wykonanie sprawiają, że fotel świetnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz, inspirując młodych ludzi do nauki i kreatywnej zabawy.

Fotel Junior 5.0 to zatem nie tylko mebel, ale przemyślane rozwiązanie, które wspiera rozwój zdrowych nawyków siedzenia u dzieci i młodzieży, czyniąc go idealnym prezentem, który przyczynia się do zdrowego rozwoju młodego człowieka.

Informacje dodatkowe

Marka

Tulano